Z ostrova do klece!

Na ostrově se mezi nimi zrodila velká rivalita a jejich souboje byly ozdobou show. Toto jiskření se přeneslo tisíce kilometrů až sem a nastává čas splatit nevyřízené účty. Vrátí Adam Nathanovi první porážku z ostrova i s úroky? Přichází nová reality show, která formuje charakter, jako žádná jiná.

/img/logo/logo-okt-faded.png

BOJOVNÍCI

Slide 0

ADAM

Velmi svérázný umělecký truhlář Adam patřil k nejvýraznějším postavám na ostrově. A jeho jméno bylo mnohými z účastníků, kterým ležel v žaludku a nesnášeli ho, skloňováno ještě dlouho po jeho vypadnutí. Adam na začátku tvrdil, že se pro život na ostrově narodil. Svá slova však nakonec přehodnotil, jelikož prý neměl charakter na to, aby se choval k ostatním nefér a neupřímně a aby hrál „špinavou“ hru. Ať už ho mnoho lidí nemělo v lásce, během soubojů přinesl svému týmu mnoho cenných vítězství a mnohé převyšoval.„Kdo neviděl, co se dělo na ostrově, tak to pochopí, až nás proti sobě uvidí v kleci. Vidíme se v září na OKTAGONU v Brně,“ těší se Adam.

NATHAN

Účastník nejdrsnější reality show Survivor 2022 je původně slovenský fotbalový útočník a fitness trenér. Díky vynikající fyzické kondici na ostrově patřil Nathan k hlavním oporám svého kmene a byl jedním z kandidátů na celkového vítěze.V průběhu soutěže byl však nucen odstoupit po souboji s Adamem, který Nathan sice vyhrál, ale následně padl k zemi a byl mu zjištěn otřes mozku. Ten se mu měl přihodit již během souboje s Adamem, který ho při hře trefil do hlavy.„Na tohle se extrémně těším, jsem zvědavý sám na sebe, jak se popasuji s přípravou na MMA zápas. Sleduj mou cestu za vítězstvím, bude to síla!“ dodává Nathan.
Slide 0

Torne-se membro do OKTAGON.TV CLUB com todos os benefícios